O Firmie

GRP-Service to firma wyspecjalizowana w produkcji wyrobów z TWS (z ang. GRP), wśród których szczególną rolę pełnią różnego rodzaju zbiorniki i rurociągi. Produkowane przez nas zbiorniki z kompozytu znajdują wielorakie zastosowanie, a przykładem może być przechowywanie cieczy agresywnych chemicznie, wody, ścieków przemysłowych, czy materiałów sypkich. Posiadane doświadczenie pozwala nam wytwarzać zbiorniki o standardowych wymiarach i kształcie, a także realizować indywidualne zamówienia klientów na podstawie dostarczonych przez nich projektów. Poza zbiornikami i rurociągami z TWS wytwarzamy również osprzęt do zbiorników, a także przykrycia hermetyczne, elementy ozdobne do elewacji, czy różnego rodzaju formy oraz wyroby nietypowe. 

GPR-Service to firma, której przesłaniem jest zadowolenie klienta. W związku z tym do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny oraz staramy się zaproponować optymalne rozwiązania zarówno pod względem funkcjonalności naszych wyrobów, jak i ich ceny. Wykonując usługi w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych zbiorników i rurociągów dążymy do tego, by usterka została usunięta możliwie jak najszybciej. Podchodząc do tematu w sposób priorytetowy rozumiemy, że szybkości usunięcia awarii mogą zależeć straty wynikające z wyłączenia zbiornika , czy rurociągu z użytkowania. Warto również podkreślić, że posiadamy odpowiednie uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego, które potwierdzają, że wytwarzane przez nas zbiorniki spełniają obowiązujące normy oraz mogą być bezpiecznie użytkowane. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się poniżej.

Uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego:

Do wytwarzania zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów trujących lub żrących, zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów ciekłych zapalnych.

Zobacz uprawnienia

Do naprawy zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów trujących lub żrących, zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów ciekłych zapalnych, rurociągów technologicznych do materiałów trujących lub żrących, zbiorników stałych ciśnieniowych.

Zobacz uprawnienia

Do modernizacji zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów trujących lub żrących, zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów ciekłych zapalnych, rurociągów technologicznych do materiałów trujących lub żrących, zbiorników stałych ciśnieniowych.

Zobacz uprawnienia

Do wytwarzania elementów urządzeń ciśnieniowych i bezciśnieniowych.

Zobacz uprawnienia